אוזבקיסטן + קירג'יסטן
אוזבקיסטן האקזוטית משתרעת על פני הרי ומישורי מרכז אסיה. לארכה עברה דרך המשי, 
בה צעדו חיילי אלכסנדר הגדול, ובפיתוליה שרך דרכו מרקו פולו. שיירות הגמלים עמוסי בדי משי, תבלינים ואוצרות זהב ואבנים טובות פילחו מדבריות, בין פסגות ההרים המושלגות, בין המזרח למערב. בטיולנו נתוודע אל חאנת חיווה, עיר מוזיאון מוקפת חומה, שנשתמרה יפה על מסגדיה ומדרסותיה. נשוטט בכיכר הרג'יסטאן המרשימה בסמרקאנד, נתפעל מבוכרה היפה ברוכת השמש, 
עירו של האמיר טימור  
ונטייל בטשקנט הבירה, עיר הלחם ובשאחריזאב "הירוקה".                                                     
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
ארצות סקנדינביה.
נורבגיה - שבדיה - דנמרק
סקנדינביה היא זוהר צפון ושמש חצות. נופים פראיים, פיורדים, שדות קרח, אלפי איים ועשרות אלפי 
אגמים. סקנדינביה הנהנית מעושר רב של אוצרות טבע וחקלאות. ממנה צמחו יצירות אומנות ומוסיקה בצד עיצוב מודרני. 
טיול משולב עם סנט. פטרסבורג הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם, בעיקר בזכות המבנים המרהיבים שבה.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
אינדונזיה + סינגפור
אינדונזיה ארכיפלג מ-13,000 איים בכל גודל וצורה, הטובלים בים כחול. 
יש בה יערות גשם טרופיים שבין ענפיהם מנתרים קופי אורנג-אוטנג, עשרות הרי געש פעילים, מקדשים מרהיבים, אגמים וולקניים טרסות אורז החצובות במורדות גבעות ושקיעות שמש נפלאות בחופים. טיול לאינדונזיה הוא טיול אל הרבגוניות של האנשים והתרבויות בארכיפלג הגדול בעולם. במסגרת הטיול לאינדונזיה נסינגפור, ג'אווה, סולאווסי, באלי- קבוצת האיים הנקראת בשם הכולל אינדונזיה 
מבקר בג'אווה - אי געשי פורה שתושביו משלבים בין עיקרי האמונה המוסלמית לבין מורשת תרבותית הינדואית, פולחני רוחות וטראנסים; נמשיך לביקור בשבט הטורג'ה שבאי סולאווסי - שבט נוצרי-אנימיסטי שבניו ממשיכים לקיים את פולחני האבות וטקסי המוות המסורתיים שלהם בצד הנצרות; ונסיים בביקור באי באלי - אי של יופי בתרבות הינדית מרתקת, שזכה להיקרא "גן העדן האחרון על אדמות".
                                     
אירלנד 
אירלנד מתגלה כאי גרום,בודד בסוף העולם.הגלים הגבוהים מתנפצים בכוח אל הצוקים.אירלנד בעלת שטחים נרחבים של טבע,נהרות,אגמים ונופים מהממים. המדינה היחידה שסמלה הלאומי הוא כלי נגינה-הנבל האירי.אירלנד עשירה בתרבות. פסטיבלים,פאבים שבהם נשפכת הבירה כמים.בלפסט ודרי שעמדו בלב לבו של הסכסוך בצפון אירלנד,הן כעת ערים שלוות ורגועות.

 
אלסקה והרוקיס הקנדים.
חבל ארץ הנמצא מצפון מערב לקנדה.נתגלו בה במאה ה-19 מרבצי זהב וכן נפט רב. ואליה נמשכו כל ההרפתקנים.המשיכה אל הלא נודע והמסתורי. 
ילידי המקום- האסקימואים- מוצאים את פרנסתם בדיג וצייד. תקופת הקיץ באלסקה קצרה, ולא מאפשר גידולים חקלאיים. 
יש בה שלש שמורות לאומיות בולטות ביופיין.

 
בולגריה - מקדוניה - אלבניה. 
רוסיה הלבנה וכנסיות, לבין התרבותיות הקלאסיות שצמחו במערב. למטייל בבולגריה צפויה חוויה תרבותית, אתנוגרפית ונופית מיוחדת במינה .בולגריה- שילוב בין נופי טבע בלתי נגועים לבין מפגש עם תרבות, ארכיטקטורה והיסטוריה. 
בולגריה אספקלריה של התרחשויות ומאבקים שאירעו בבלקאן בין נוודים ורועים ממזרח,
 
גיאורגיה + ארמניה - אזרייבג'ן
גאורגיה וארמניה. לשתיהן קווי דמיון רבים משותפים: היסטוריה בת אלפי שנים שראשיתה באלף הראשון לפני הספירה. ייחוד לאומי ותרבותי, עליו השכילו לשמור בדבקות. שתי הממלכות ראו פרקי פריחה מפוארים בעבר, המשמשים עד היום מקור גאווה לעמיהן. גאורגיה, השוכנת על מורדותיו הדרומיים של הקווקז הגבוה והכוללת בגבולותיה את כל הקווקז הנמוך, היא ארץ עתירת נופים, נהרות ויערות נרחבים. חלקה המערבי מושפע באקלימו מסמיכותו לים השחור בעוד חלקה המזרחי יבש יותר. ארמניה, השוכנת מדרום לגאורגיה, היא בעלת אקלים יבשתי הנוטה לטמפרטורות קיצוניות בקיץ ובחורף, נופיה חשופים יותר וכולה חוסה בצלו של הר אררט האדיר המהווה גם את סמלה הלאומי.במשך שבועיים נשוטט בין ערים מרשימות, כפרים נידחים, יערות ומרחבי שדות, מנזרים, כנסיות ומבצרים, מרבדי פרחים של האביב בשיאו, ותושבים נעימים ומסבירי פנים. 
 


​​​​​​הודו + סרי לנקה
דלהי, רישיקש, רג'סטאן, אגרה, קג'ורהו, ורנסי הטבע בשילוב מרתק עם האדם והרוחניות שמבטאת את הודו. המפגש עם הודו מציע התנסות רוחנית, אסתטית ותרבותית חזקה ביותר. צבעים, ריחות, צלילים וטעמים מציפים את החושים. היופי והכיעור של החיים מתערבבים למזיגה שאין להפרידה למרכיביה. אנו נצא אל הודו במיטבה, נבקר בארמונות מהארג`ות ומבצרים מוגולים המבטאים את פאר עברה של הודו בכלל ושל רג`סטאן בפרט. נעלה לרגל אל מקדשים הינדואים, ג`אינים ובודהיסטים ונוכל לעמוד על שפע האמונות שצמחו בתת היבשת ובכפרים נידחים המשמרים אורח חיים מסורתי  ומלאכות עתיקות.
  
 המסע להימאליה - פוקרה - הימאליה הודית.
מעמקי קינור וספיטי ועד מרומי לדאק ,חוויה תרבותית מקומית בתת היבשת. בטיולנו בהימלאיה, הרכס הגבוה בעולם או כפי שמכונה ע"י תושבי המקום ההינדים– "משכן האלים". נעפיל גבוה וצפונה אל גג העולם במדינת "הימצ'ל פארדש" – "ארץ הפסגות המושלגות תמיד". בטיול נחצה מישורים, נטפס הרים, נביט ביערות עד מחטניים, ונבקר בכפרים שהזמן עצר בהם מלכת. נעבור מעל נהרות גועשים עצומי מימדים, נחזה בנופים עוצרי נשימה, נשוטט באזור הרמה המדברית הטיבטית, נבקר במקדשים הינדיים ובמנזרים בודהיסטיים מהעתיקים והאותנטיים הקיימים בעולם,נחצה מעברי הרים מהגבוהים ביותר בעו
 
                                                                  
 
ויטנאם + קמבודיה -לאוס
וייטנאם וקמבודיה הן שתיים מתוך שלוש המדינות המכונות "הודו - סין" . 
וייטנאם - הרפובליקה הסוציאליסטית, נולדה מהאפר של מלחמת וייטנאם, כאשר הצפון והדרום התאחדו למדינה אחת, והאנוי הוכרזה הבירה. מאז חלפו למעלה מ- 20 שנה ורק עכשיו החלה מדינה זו לפתוח את שעריה למערב. וייטנאם משופעת באתרי טבע מרהיבים, נופים נפלאים ואוכלוסיה צבעונית ומרתקת. בצפון מערב המדינה, נמצאים בני המיעוטים האתניים הססגוניים. קמבודיה היא מדינה המנסה, עדיין, להתאושש מהמלחמה הממושכת שהתרחשה בה. נגיע אליה ונבקר באחד "מפלאי המזרח ": מקדשי אנגקור החבויים בלב הג'ונגל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזרח תורכיה – הרי הקצ'קר
מסלול מגוון, מעניין ומרהיב, משולי המדבר הסורי, אל נהרות הפרת והחידקל, אגם ואן ומורדות הר אררט.
 פסגות אלפיניות מרשימות, עטורות יערות הגשם. נהרות שוצפים הנשפכים בעוז לים השחור. שרידים עשירים של ממלכות קדם. מפוארות: מצודות   אדירות, פסיפסים מרהיבים, פסלי אנטיוכוס בהר נמרוד ועוד. ומעל הכל חווית מפגש עם תרבות מקומית עשירת מסורות, ההולכת ונעלמת.
 
יוון
ערש תרבויות המערב, ארץ האלים, ארץ של איים, מפרצים ומנזרים,היסטוריה ומיתולוגיה, ארכיטקטורה עתיקת יומין ומוסיקה נפלאה,כל אלו עושים את הטיול ביוון לחוויה. מהפלופונז לחצי האי פיליון, מנזרי מטאורה וכפרי זגוריה. שילוב של נופי טבע מרהיבים עם אתרים קלאסיים כמו דלפי, אפידוורוס ואתונה.
 
מרוקו – נופים ואנשים
מהחוף האטלנטי אל מרומי רכס האטלס, למרחבי מדבר סהרה, עם נאות המדבר הענקיות. נפגש עם בני שבט ההרים, הברברים, האנשים הכחולים של הסהרה, תרבות האסלם הגבוהה. נטייל בערים האמפריאליות, בכפרי דייגי החוף האטלנטי, עם ניחוחות ערי הנמל הפורטוגזיות, ארכיטקטורת הקסבות הברבריות מול המדרסות המיוחדות,  נעלה אל מרומי הדיונות בסהרה. נשוטט בקניוני הטודרה והדאדש. מפלי המים האדירים של מפלי אווזוד. ונתפעל מנופי האנטי אטלס המזכירים לנו את ההר הגבוה בסיני. 
ומעל לכל, המפגשים עם התושבים מכניסי האורחים. 
חבל הבסקים והרי הפירינאים הספרדים והצרפתים.
רכס הרי הפירנאים משתרע על פני 450 ק"מ, מהאוקיינוס האטלנטי במערב ועד לים התיכון במזרח, ומשמש כגבול טבעי בין צרפת וספרד. טיול בהרי הפירנאים מפגיש אותנו עם נופים אלפינים, אגמים, נחלים, מפלים שופעי מים ומצוקים, המהווים תפאורה מרהיבה לתרבויות הייחודיות שהתפתחו בלב הרכס. 
 העמים שחיו באזור היו מנותקים בשל הקושי לעבור את ההרים ופיתחו פולקלור, מנהגים ושפות ייחודיים להם .
 
ספרד + פורטוגל
טיול של חוויה תרבותי, הסטורית ונופית. שרידי העבר משתלבים עם החדש ויוצרים מרקמים מדהימים. החל ממוזיאונים ויצירות אומנות
וכלה בפולקלור המיוחד של ריקודי הפלמנקו המייחד את חבל אנדלוסיה בדרום ספרד.
 
מונגוליה
16 ימים מופלאים בטיול לארץ מיוחדת במינה, שלא הרבה מגיעים אליה.
טיול שמתחיל במדבר גובי, עולה לרכסים שבשולי ההימלאיה ויורד אל ערבות עם נוודים מסבירי פנים, אותם נכיר מקרוב. נעלה לאורך נהר אוריון אל המפל האדום, נתרחץ במעיינות חמים, נעלה להר הגעש חורגו, נצפה באגם הקדוש טרחין, נחפש את שבט איילי הצפון, נכנס לשמורת טרלז', והערבות הנפרשות מאופק לאופק. כחלק מהחוויה המונגולית נרכב על סוסים וגמלים דו דבשתיים.
ונלון באוהלים העגולים המסורתיים. 
  
                  
 
ירדן
חוויה קסומה בממלכה השכנה, בטיול מיוחד הכולל את האתרים הקלאסיים והקניונים עם הגנים התלויים.
נצפה מהר נבו אל הארץ המובטחת, נתרשם ממפת מדבא, ג'רש המעטירה, ומצודת כארק האדירה. נתפעל מקניוני דנה וחושייבה ונקדיש יום שלם לתפארת פטרה. וטעימות דברי המתיקה במסעדות עקבה מעוררת תאבון 
 
יפן 
טוקיו, קמקורה, הר פוג'י, טויוטה, טקיימה, קנזאווה, קיוטו, הר קויה ואוסקה טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם.
שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים להר פוג'י ולניקו, מסורת נחווה בקיוטו, במעיינות החמים ובמנזר בהר קויה. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו ובאוסקה. דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים להר פוג'י ולניקו, מסורת נחווה בקיוטו, במעיינות החמים ובמנזר בהר קויה. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו ובאוסקה. 
 
מינאמר + לאוס
שתי מדינות יפהפיות, שלווה ורוגעת, בהן הזמן עצר מלכת. בלאוס נמצא כפרים קטנים ומבודדים של בתי קש ועץ, כמו תלויים על קצה צוקים מול נוף עוצר נשימה. בני שבטים בתלבושתם הססגונית, נזירים בגלימותיהם הכתומות אוספים עם שחר תרומת אוכל בקערותיהם.נסיים את ביקורנו בלאוס בשייט לרגלי מפלים שוצפים, בין 4000 האיים שנוצרו בדלתת נהר המקונג. מלאוס נעבור למינמאר, ארץ הזהב והאבנים הטובות. ארץ רחבת ידיים, רבת עמים ושבטים בעלי מסורת בודהיסטית עתיקה. תהפוכות רבות ידעה בורמה מאז השתחררה מהשלטון הבריטי. נתחיל בקייקטו- מקדש הבנוי על סלע מט לנפול, צבוע כולו זהב, שהפך לאחד מסמלי המדינה, נבקר ביאנגון הבירה, עיר גנים ענקית ובמרכזה פגודת זהב אדירה. נשוט באגם אינלה המקסים בין הכפרים הבנויים על כלונסאות עץ במים. נסייר במנדליי, הבירה העתיקה, מהמרכזים הנזיריים הגדולים במיאנמר. נעלה אל הר פופה, האולימפוס של מיאנמר, נבקר בבאגאן המעוטרת ב2500 (!)פגודות המייצגות את אחת מתקופות הזוהר בתולדות הממלכה. נקנח בחוף הים הבתולי של מינמאר- אחת מפנינות אסיה.  
 
  
 
 
 
 
        
 
 
 
 
  
 
 
סין - שנגרילה
סין היא ארץ אדירת ממדים, הכוללת בתחומה כמעט כל נוף ואקלים אפשריים,
וביניהם כמה מפניני הנוף היפות ביותר בעולם, כמו צוקי גווילין והרי ההימאליה עטורי השלג שבטיבט. ארץ שההיסטוריה שלה נקראת כסיפור מרתק על תמורות חברתיות ופוליטיות, מהפכות תרבות ומהפכות נגד - סיפור שממשיך, בחלקו, להתרחש ממש עכשיו. נכיר מקרוב את הארץ, את התרבות ואת האנשים שמאחורי המיתוס הסיני. כמו דרקון הענק שסימל את קיסרות סין, כך גם הארץ: רבת פנים, צורות וגוונים, ובשל גודלה לא ניתן, כמובן, להכיר את כולה או את רובה בטיול אחד.נסייר באתרי החובה בסין - בייג'ינג והחומה הגדולה, שנחאי וערי התעלה הגדולה, שיאן וצבא לוחמי הטרה קוטה, ובאתרים ייחודים של נופים עוצרי נשימה, תרבויות צבעוניות ושבטים ההרים.
 
ויטנאם + קמבודיה
וייטנאם וקמבודיה הן שתיים מתוך שלוש המדינות המכונות "הודו - סין" .
וייטנאם - הרפובליקה הסוציאליסטית, נולדה מהאפר של מלחמת וייטנאם, כאשר הצפון והדרום התאחדו למדינה אחת, והאנוי הוכרזה הבירה. מאז חלפו למעלה מ- 20 שנה ורק עכשיו החלה מדינה זו לפתוח את שעריה למערב. וייטנאם משופעת באתרי טבע מרהיבים, נופים נפלאים ואוכלוסיה צבעונית ומרתקת. בצפון מערב המדינה, נמצאים בני המיעוטים האתניים הססגוניים. קמבודיה היא מדינה המנסה, עדיין, להתאושש מהמלחמה הממושכת שהתרחשה בה. נגיע אליה ונבקר באחד "מפלאי המזרח ": מקדשי אנגקור החבויים בלב הג'ונגל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
מוסקבה – סט.פטרסבורג 
רוסיה היינה אחת המדינות הגדולות בעולם, בה חברו יצירות תרבות מפורסמות, ערים עתיקות
בעלות היסטוריה מפוארת ששתיים מהן מוסקבה וסנט פטרסבורג,
מוסקבה וסנט פטרסבורג הם דימויים מנוגדים, שמזינים זה את זה, ערים התלויות זו בזו, קצת בדומה לתל אביב וירושלים. מוסקבה היא גשמית, טבעית, מסחרית ורוסית.
לעומתה סנט פטרסבורג, מיסטית, מלכותית ומערבית. מוסקבה נבנתה והתפתחה באופן טבעי, לעומתה סנט פטרסבורג נבראה במוחו הקודח של "פטר הגדול
..."
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאילנד
תאילנד היא מדינה אקזוטית ומודרנית כאחד. מבורכת במגוון מהמם של יופי טבעי ויופי אנושי..
תאילנד הכוללת: פארקים לאומיים, מישורים פוריים, טרסות אורז, ג'ונגלים
מרוחקים, חופים קדומים שמלחכים אותם מי תכלת ואיים טרופיים שטופי שמש.
העם התאי בחוש מופלא של שלווה, נימוס, הומור ונינוחות, 
הופך את תאילנד למקום נפלא במזרח 
 
דרום אמריקה - פרו - בוליביה - ארגנטינה - צ'ילה - ברזיל.
טיול זה מקיף את יבשת אמריקה הדרומית. ממפלי האיגואסו האדירים ועד הרי האנדים הנישאים והקרחונים המרהיבים בצ'ילה. מאתרים ארכיאולוגיים מסתוריים בפרו כולל העיר  האבודה, ועד הערים המודרניות והמרתקות. 
מאתרים ארכיאולוגיים מסתוריים בפרו כולל העיר האבודה, ועד הערים המודרניות והמרתקות.
כמובן לא נפסח על גולת הכותרת. הקרנבל המרהיב בריאו
 
מזרח טורקיה
טורקיה היא אחת המעטות בארצות העולם שהתברכה במגוון אטרקציות כה גדול.
במדינה ענקית ונפלאה זו נמצא רכסי הרים מושלגים, חופי ים שלווים, מפרצים ציוריים,שרידים ארכיאולוגים מפאר יוון ורומי העתיקה. המושלמים בעולם,
תופעות טבע ייחודיות מהברכות הלבנות בפמוקלה ועד עמק הגרמה בקפדוקיה. איסטנבול התוססת, בירתן של שתי אימפריות ענק – הביזנטית והעותמנית. העיר היחידה בעולם השוכנת על שתי יבשות. הטיול מהוה מפגש בין תרבויות המזרח והמערב, עם התושבים הידידותיים ותרבותם המרתקת. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סיציליה
סיציליה, הגדול באיי הים התיכון, ממזג יותר מכל את עושר התרבויות הים תיכוניות. מיקומו בדרום איטליה שימש כגשר וקשר בין המעצמות המרכיבות את הפסיפס הים תיכוני, בו קבעו מושבם סוחרים, ספנים ולוחמים, שרידי מקדשים ותיאטראות, ערים עתיקות ווילות רומיות מעוטרות בעבודות פסיפס ופרסקו, מסגדים מסוגננים ומצוירים, ומעל כל אלו ארכיטקטורה וסגנון אירופי. קתדרלות משובצות בניחוח ביזנטי אוריינטלי, בתוספת אוכל איטלקי ומוסיקה מקומית, נקבל פסיפס ים תיכוני.
 
ניו זילנד + אוסטרליה
ניו זילנד מתאפיינת בנופי הרים גבוהים, אגמים, קרחונים, פיורדים, יערות גשם, ופעילות אתגרית להמרצת אדרנלין. טיול להיכרות עם נופי המרחבים הירוקים וההרים המושלגים, עם מסורות מקומיות עתיקות, עם אנשים מסבירי פנים החיים במרחבי השלווה.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 קובה + קוסטה ריקה
קובה היא אחת המדינות המסקרנות ביותר בעולם,בירתה הוונה הידועה ברובע העתיק שלה.
הסופר המינגווי חי בקובה את רוב שנותיו ושם כתב את ספרו המפורסם "הזקן והים".
קובה היא אי טרופי ירוק, דיוקנו של השליט הנצחי ועשן הסיגרים.בקובה קהילה יהודית קטנה.
קצב הסלסה זורם ברחובות,מפיחה חיים בשכונות העוני. קובה שורדת למרות כל התהפוכות שעברה.
האי נפתח לקפיטליזם וחייה השתנו בהדרגה.
 
 
 
 
טיולי גיפים
מונטנגרו

ניו -זילנד
מרוקו